Nikogo już nie widzę, więc wyciągam telefon.

Nikogo już nie widzę, więc wyciągam telefon.

Czułem jej soki spływające po moim chuju, jej cipkę zaciskającą się na nim. Chociaż czasami brakowało mi kogoś blisko nigdy nie spotykałam się na stałe z żadnym facetem. W pierwszym odruchu zamierzałem bezwarunkowo obrać kierunek końca […] tylko czego? Rozejrzałem się po barze i zobaczyłem, że wciąż jest pusto. Tego, że był gotowy do działania, nie dało się ukryć. Wzdrygnął się i odtrącił jej dłoń, ale to jej wystarczyło.

Dziękuje Powiedziała mi Fiołek i odeszła. Ja byłam sama, więc o żadnych naturalnych członkach nie mogło być mowy. Moje usta są zalewane cudownymi soczkami. — Wyliż podeszwy szpilek, ślicznie, teraz drugą. Jeden mnie posuwa w cipkę dwaj pozostali pieścili moje cycki. Nikogo już nie widzę, więc wyciągam telefon, odczytuję sms-y. Zachęcał mnie, żebym go spróbowała. Proszę nie mówić że to ode mnie. Myślisz że teraz już jest gotowy?

On co jakiś czas też lustrował mnie wzrokiem, myśląc, że jestem zajęta prowadzeniem samochodu. Na jej progu zatrzymałam się, spojrzałam przez ramię na łóżko i z kuszącym uśmiechem zsunęłam z siebie sukienkę i w samych majteczkach weszłam do łazienki. - Nie wiesz jak, to ja tobie pokarze. Teraz, ponieważ wydaje się, że lubisz zachowywać się jak zdzirowata mała dziewczynka, zaczynam mocniej ją dotykać, pozwalając, by moja dłoń uderzała w jej łechtaczkę, damy ci zadanie na drogę do domu.

Jak się obudziłam, było już widno. Krzyknęłam w pełni zadowolona. Na przeciwko stało ogromne biurko, na którym położono jedynie telefon i monitor. Ale mam jeden problem. No to powinno zadziałać, o ile dysk będzie cały. Roześmiane oczy patrzyły​ z dołu z chęcią na dalej, uniósł czerwony skarb z kolan, sukienkę zadarł, wbił twardego, głęboko zatańczył ostatnie tango w Paryżu. Dokładnie w chwili gdy podskakiwałam na kolanach Julka mając go w sobie.

Czułam, że zaraz dojdę. Na tapczanach dziewczyn spało dwóch kolesi. Przecież w końcu to mój syn i nie chciałabym go jakkolwiek skrzywdzić. 14 cm długości i 5 cm szerokości w podstawie. Teraz nastąpił właściwy atak. Dyskomfort zupełnie znikł, to było cudowne doznanie. Jak ostatnio rozłożyła przed nim nogi i zabłysła wydepilowaną cipką, to dostał takiego napadu duszności, że o wzwodzie nie było mowy.

Lekko wyprostowałam się, ale nie mogłam wziąć głębszego oddechu, bo wewnątrz wszystko mnie uciskało. Na razie zjedzmy. Na początku pierwszej klasy byłam też trochę marudna i na nic nigdy nie mogłam się zdecydować. Nadal, patrząc na moich obserwatorów ułożyłam koszulę w kostkę i położyłam na umywalce. Kochanie, on był całkiem nagi! Gdy byłam już bez niczego sam błyskawicznie się rozebrał, po czym pokazując palcem na jedno z pisemek, poprosił teraz tak.

Gdy już leżałam na stole zostałam nadziana na kutasa mojego braciszka. Dziwne, ale dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że mimo braku spermy na cielę i normalnych ciuchów wyglądałam jak siedem nieszczęść przez zmęczenie. Nie uważałem tego za praktyczne, w czasach kiedy ledwie starcza godzin w ciągu dnia na wypełnianie obowiązków, a co dopiero na zabawy w odgrywanie ról. W każdym razie zapinałem ją od tyłu jak pies sukę, kiedy to usłyszeliśmy mocne walenie w ścianę.

Całując swojego ukochanego od szyi, schodziła coraz niżej, aż doszła do penisa. Dziewczynę jednak było mi jakoś tak głupio walnąć, więc tylko gapiłam się z rozdziawioną buzią. W trzeciej klasie, ku mojemu zdziwieniu, wpadł w oko Alinie. Nie chciałam być hipokrytką zaczęła po chwili ciszy. Nadal cię boli. Natychmiast zajęła się organem, który wyskoczył z rozerwanych majtek w koniki. Przestała po chwili i powiedziała: To nagroda za dzisiejszy wieczór, bardzo mi się podobało po czym odwróciła się i wyszła.

Smakowite jedzenie, trochę już wypitego wina rozkręcało mnie, a ON obserwował tylko i rozmawiał z mężem. rzuciła szefowa obracając się na obcasie i majestatycznie kręcąc biodrami wyszła z archiwum. Jesteś Bóstwem, o Bogini. Od słowa do słowa, poprosił ją o zdjęcie. Plan był prosty! Leżałam do niego tyłem, nie ruszając się. Instruktor Janek to młody mężczyzna wzrostu ok. Wpadł w szał uwielbienia, pragnął wbić język głęboko w ocean pragnień — łańcuch był za krótki, wywalił wielbiciela, klamry na karku wbiły się boleśnie.

Tacę postawili na biurku, jedną szklankę tego drinka z lodem podali mnie i trzymając w rękach swoje stuknęliśmy się nimi wznosząc toast Za miły pobyt. Jednocześnie sama poczułam jak zaczął podciągać mi sukienkę. Tak właśnie we czworo ruszyli na parkiet. Wiedziała, że uwielbiam jej meszek włosów łonowych, ale teraz już go nie było. I miałam na to ochotę. Po kilku chwilach ruszała lekko stopami dotykając delikatnie mojej twarzy i nawet ust.

A po co mam czas tracić. Zaraz położyła chłopaka do swojego łóżka, sama kładąc się obok i przytulając, aby własnym ciałem ogrzać przemarzniętego nieszczęśnika. Trzeci ostatni komplet składał się z niebieskiej rozkloszowanej sukienki z tiulem i usztywnianym gorsetem z dość głębokim dekoltem na ramionach i plecach miała śliczną koronkę, sięgała mi do połowy ud. Fajnie się zrobiło na duszy na wspomnienie brzasku dnia.

Nie wiedziała już, ile razy chciała stamtąd wybiec i nie oglądać się za siebie.